SEO optimalizace internetových stránek

Očekávali jste od Vašich internetových stránek více klientů a zájemců o Vaše služby, ale efekt se pořád nedostavuje? A napadlo Vás zaplatit si kvalitní SEO služby? Přední pozice ve vyhledávačích jsou dnes jedním z nejzásadnějších faktorů, které ovlivňují úspěch firem ve všech oblastech. Jestliže o profesionální SEO optimalizaci www stránek máte zájem, potom jste tu správně.

Firma SEOlight Vám nabízí opravdu profesionální služby a několikaleté zkušenosti. Velký důraz klademe na dobře odvedenou a profesionální práci, vstřícný a individuální přístup a v neposlední řadě také příznivé ceny.

Co je naším zaměřením?

Nastavení webu – Váš web nastavíme tak, aby byl pro klienty lákavý, a odhalíme nedostatky, které případně na Vašem webu jsou:

  • Návrh klíčových slov – navrhneme klíčová slova podle toho, co lidé nejčastější na internetu hledají. Díky tomu se při zadání těchto slov objeví Váš web na předních pozicích ve vyhledávačích.
  • SEO analýza – zjistíme, co Vašemu webu brání v jeho úspěšnosti, a tyto nedostatky odstraníme.

Linkbuilding – další krok, který pomůže k vyšší návštěvnosti i webům, které jsou vhodně nastavené. Články se zpětnými odkazy upozorní na Vaše služby. Články píšeme originálně pro každého zákazníka. Největší úspěšnost mají, pokud se umisťují na nejrůznější weby pravidelně každý měsíc. Do této kategorie zahrnujeme:

  • Revoluční PR články
  • Tematické PR články – díky umístění v tematických magazínech a blozích mají ještě větší úspěšnost

Kompletní SEO správa

Měsíční SEO optimalizace – služby na míru a nastavení webu pravidelně každý měsíc

Garance pozice ve vyhledávačích  – platíte až podle viditelných výsledků a dosažení pozice

Garance návštěvnosti – návštěvnost webu pravidelně kontrolujeme

Jestliže chcete být vidět, měla by být SEO optimalizace jednou z hlavních součástí Vašeho marketingu.